Можливість швидко та комфортно отримати адміністративні послуги - одна з вимог воєнного часу. Сьогодні ЦНАПи в Україні надають людям від 200 до 400 адміністративних послуг. Це в тому числі облік внутрішньо переміщених осіб, єВідновлення, послуги ветеранам та членам їхніх сімей.
В Миколаєві облаштовують Центр надання адміністративних послуг в Заводському районі міста. В місті обладнані ЦНАПами два райони: Інгульський та Центральний. Завершується будівництво в Корабельному районі. В Заводському районі мешкає понад 130 тисяч жителів, тож облаштування центру надання адміністративних послуг тут є необхідністю.
Для цього роблять капітальний ремонт в нежитловому приміщенні. Згідно з проєктом приміщення буде обладнано за сучасними стандартами та з урахуванням принципів інклюзії та безбарʼєрності. Крім того, проєкт передбачає модернізацію інфраструктури та впровадження цифрових технологій з метою поліпшення доступності та якості обслуговування громадян. Це передбачає встановлення автоматизованих систем чергування, розробку онлайн-платформи для зручного запису на прийом, інтеграцію електронних сервісів для подання документів та отримання інформації, а також впровадження системи електронного документообігу для забезпечення ефективного обміну інформацією між підрозділами центру.
Станом на грудень 2024 року в приміщенні ведуться ремонтні роботи.
Проєкт додано в екосистему DREAM - https://bit.ly/41QDEaF Його загальний бюджет складає 8,9 мільйона гривень. Проєкт частково фінансується коштом Данської ради у справах біженців.
- Система DREAM - це один з найзручніших інструментів для співпраці з донорськими організаціями на сьогодні, - Сергій Коренєв, заступник Миколаївського міського голови. - Вона фактично містить ті проєкти, які громада хоче реалізувати. Партнери можуть обирати самостійно через екосистему ті проєкти, до яких вони можуть долучитися.
Відповідно до модуля аналітики https://bi.dream.gov.ua/#/ Миколаївська громада реалізовує через екосистему 256 проєктів з загальним бюджетом 18,1 мільярда гривень.
Матеріал створено Проєктним офісом DREAM в рамках кластера GIZ Україна «Стійке суспільство», що фінансується урядом Німеччини та імплементується Deutsche Gesellschaft für InternationalevZusammenarbeit (GIZ) GmbH».