МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ


E-mail
yefimenko.k@mkip.gov.ua
Телефон
+380442344947
Веб-сайт
Н/Д
т.в.о. Міністра
Ростислав Карандєєв
E-mail
info@mkip.gov.ua
Телефон
+380442352378

Проєкти

Загалом

5

Активні

5

Бюджети

Загалом
15,3 млн ГРН
Покрито

0%

Сектори

Освіта
60%
Державне управління
40%

Social sectors

н/д

Infrastructure

н/д

Social

н/д

Cross-cutting

н/д
 МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Огляд

Міністерство культури та інформаційної політики є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах культури, державної мовної політики, популяризації України у світі, державного іномовлення, інформаційного суверенітету України (у частині повноважень з управління цілісним майновим комплексом Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ”) та інформаційної безпеки, а також забезпечує формування та реалізацію державної політики у сферах відновлення та збереження національної пам’яті, мистецтв, охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей.

МКІП є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері медіа, інформаційній та видавничій сфері.

Сфери політик компетенції МКІП:

  1. Інформаційна політика та безпека: посилення інформаційної безпеки та протидія російській пропаганді; забезпечення доступу до інформації; підтримка медіа на міжнародному, національному та місцевому рівнях; формування позитивного іміджу України.
  2. Культурна спадщина- охорона культурної спадщини: повернення викрадених або втрачених внаслідок військових дій культурних цінностей народу України.
  3. Цифрові трансформації в культурі: оцифрування та створення реєстрів об’єктів культурної спадщини, Музейного фонду, архівів, нотної спадщини, нематеріальної культурної спадщини, релігійних організацій; взаємодія та інтеграція реєстрів, адміністрування та сертифікація.
  4. Культура- розвиток української мови: створення сучасної культурної інфраструктури; cтимули для підвищення рівня залученості населення до культурних практик та споживання культурних послуг.
  5. Мистецтво та мистецька освіта: посилення культурного потенціалу з метою надання широкого доступу до розмаїтих спосо­бів самовираження і саморозвитку через мистецтво; забезпечення розвитку закладів культури у сфері мистецтв; збільшення доступності мистецької освіти.
  6. Відновлення та культурна реінтеграція: відновлення об'єктів культурної спадщини; відновлення діяльності закладів культури на безпечних територіях; формування кадрового резерву.
  7. Національна пам’ять: завершення процесів “декомунізації”; завершення інфраструктурних проєктів в сфері пам'яті; переосмислення історії України із включенням у європейський та світовий контекст  і виключенням орієнтації на російську традицію.
  8. Книговидання та бібліотеки: заміщення радянських російськомовних фондів публічних бібліотек сучасною літературою; грантова підтримка у книговидавничій сфері.
  9. Креативні індустрії: збереження зайнятості у сфері креативних індустрій та посилення державних інституцій у сфері креативних індустрій; промоція українських креативних товарів та послуг на міжнародних ринках; підтримка експортної спроможності креативних індустрій. 
Далі

Статистика

5
Всього проєктів
15,3 млн
Загальний бюджет
н/д
Профінансованість
2
Сектори економіки

Документи

Назва
Дата
Новий.pdf
Загальний документ
17.10.2023
11:27:37 UTC

Галерея

Немає даних

У фокусі

Всі новини